O nas

Czyli kim jesteśmy i co robimy

 

Szanowni Państwo,

Implant Med to efekt wieloletnich doświadczeń, niezliczonych godzin szkoleń, organicznej pracy i kilkuset skutecznie rozwiązanych problemów naszych Pacjentów. Podchodzimy do tematu holistycznie, nie zostawiamy Pacjentów bez kompleksowych, najlepszych rozwiązań, współpracujemy z wieloma specjalistami, dzięki czemu, każdy z naszych Pacjentów ciszy się wspaniałym uśmiechem. Do pracy stosujemy tylko i wyłącznie sprawdzone, niezawodne rozwiązania z dziedziny implantologii, i chirurgii. Pracujemy wyłącznie na najlepszych materiałach. W zależności od danego przypadku i wskazań oferujemy państwu szwajcarskie implanty Straumann, Root, Neodent. Posiadamy pracownię RTG, w której wykonujemy pełną diagnostykę-w tym stożkową tomografię komputerową, która w obecnym czasie jest najdokładniejszym i najlepszym badaniem w obrazowaniu tkanek twardych takich jak kości czy zęby.

Masz problem, szukasz rozwiązania, zapraszamy na konsultacje, wstawienie implantów nie BOLI, można to wykonać w określonych warunkach w 1 dzień na jednej wizycie.

 

A teraz o mnie założycielu Implant Med.

Nazywam się Marcin Rutkowski i jestem lekarzem dentystą z ukończoną specjalizacją w zakresie chirurgii stomatologicznej. Wykształcenie zdobyłem na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku na wydziale lekarsko-dentystycznym. Od samego początku wiedziałem, że ten zawód nie będzie tylko moją pracą. Dziedziny stomatologii, jakimi są chirurgia stomatologiczna oraz implantologia szybko okazały się moją pasją, w związku z czym ukończyłem specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Od ponad 10 lat poszerzam swoją wiedzę i umiejętności na licznych szkoleniach w kraju oraz za granicą. Liczne grono moich pacjentów opisuje naszą współpracę na portalu ZNANY LEKARZ, tu możecie Państwo sprawdzić czy i jak pracowaliśmy z innymi Pacjentami. Zaufanie do lekarza, które jest najważniejsze w procesie leczenia budowaliśmy latami, i dalej staramy się wykonywać naszą prace na najwyższym poziomie.

Moim pacjentom oferujęmy kompleksowe zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz implantoprotetyki, również w sytuacjach znacznego zaniku kości i tkanek miękkich.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i dobieram jak najlepszą metodę leczenia!

Do zobaczenia w Implant Med.

lek. dent. Marcin Rutkowski
specjalista chirurgii stomatologicznej
doktor implantolog, wstawienie implantu Białystok

Implant Med to między innymi:

IMPLANTY ZĘBÓW

Bezboleśnie, nawet na jednej wizycie...

Straumann® SLActive®

Dlaczego warto wybrać implanty?
SPRAWDŹ

IMPLANTOPROTETYKA

Protetyka na implantach

Zawsze piękny uśmiech

SPRAWDŹ

PROTETYKA

Ciesz się pięknym, pełnym uśmiechem. Umów się na konsultacje!

Zawsze piękny uśmiech

Protetyka – licówki, korony protetyczne, mosty i protezy zębowe · Opracowanie korzenia zęba uprzednio przeleczonego kanałowo. Wykonanie wycisków

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

Zawsze poprzedzona diagnostyką przeprowadzaną jest w oparciu o radiologię stomatologiczną oraz szczękowo-twarzową.

ekstrakcja zęba, odsłanianie zębów zatrzymanych

SPRAWDŹ

Rtg zębów

Zabiegi regeneracyjne: tkanek miękkich  tkanek twardych

Higienizacja jamy ustnej: skaling zębów piaskowanie

Nasz Gabinet

Nasz gabinet znajduje się w centrum Białegostoku, w nowoczesnym wnętrzu przy ulicy Młynowej 38 lokal U5, wyposażonym w najwyższej klasy aparaturę medyczną wykorzystywaną w chirurgii stomatologicznej i implantologii stomatologicznej.

Komplet badań

Wykonujemy komplet badań radiologicznych, także tomografię komputerową, wykorzystując ekstremalnie niską dawkę promieniowania, emitowaną przez jeden z najlepszych na rynku sprzęt radiologiczny firmy Carestream Dental.

tomografia cbct, zdjęcie cefalometryczne,

Implant zęba, bezboleśnie i bezproblemowo.
Dzięki nam to możliwe, bo chirurgia stomatologiczna i implanty zębów nie mają przed nami tajemnic!